Teknozete

Cyberpunk 2077 performans yaması ertelendi

Cyberpunk 2077 performans yaması ertelendi
25 Şubat 2021 - 0:47 'de eklendi ve 229 kez görüntülendi.

Cyberpunk 2077 oyununun performansını arttırmak ve bilinen bazı hataları düzeltmek için bir kaç gün içinde performans yamasının yayınlanacaktı ama yama Mart ayının ortalarına ertelendi.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen video oyunu, yakın bir tarihte yayınlandı. Oyun, beklenilenden fazla bir ilgi ile karşılaştı. Ama performans konusunda kısmen sınıfta kaldığını söyleyebiliriz. Firma, Cyberpunk 2077 oyununda oluşan hataları yeni yama ile çözeceklerini ve kullanıcılardan özür dileyeceklerini belirtti. İlk yama ocak ayında yayınlanmıştı. İkinci yama da anlaşılan Mart ayına kaldı. Polonyalı video oyunu geliştiricisi tarafından alınan erteleme kararının nedeni ise yaşadığı siber saldırıdan kaynaklanıyor. Hatta iş Cyberpunk 2077’in kaynak kodlarını çalıp internet üzerinden satmaya kadar gitmişti.

Cyberpunk 2077 Steam üzerinde rekor kırmıştı

Geçtiğimiz yılın sonunda piyasaya sürülen oyun yoğun bir kullanıcı ilgisiyle karşılaşmıştı. Öyle ki bir single player oyun olarak en çok oynanan oyun konumuna ulaşmıştı. 1 milyona yakın kullanıcı tarafından aynı anda oynandığı bile görülmüştü. Ayrıca bu sebepten dolayı GeForce servisinin çöktüğü de fark edilen bir diğer olay olmuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER