Teknozete

Twitter ücretli abonelikler dönemi: Super Follows

Twitter ücretli abonelikler dönemi: Super Follows
26 Şubat 2021 - 18:35 'de eklendi ve 235 kez görüntülendi.

Super Follows özelliğiyle takipçilere özel içerikler paylaşmak mümkün oluyor. Süper takipçiler adındaki kullanıcılar için özel grup tarzı toplulukların açılması da bekleniliyor. Elde edilen gelirlerin bir kısmı hesap sahibine bir kısmı da Twitter’e kalıyor. Twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya uygulamaları için pandemi dönemi olumlu yönde etki etmişti. Reklam gelirlerinin bir hayli arttığı Twitter, yeni bir hamle ile gelirleri daha fazla arttırmanın peşinde. Benzer bir özelliğin YouTube tarafından kullandığı da bilinmekte.

Kullanıcılar eskisi gibi Twitter’ı kullanmaya devam edebilecek. Süper takipçiler özelliğiyle, hesaplar tarafından paylaşılan özel tweetler sadece ücret ödeyen abonelere görünür kılınıyor.

Super Follows

Yeni özellik için abonelik ücretlerinin ne kadar olacağı şu anlık belli değil. Ücretli abonelik üzerinden para kazanacak hesaplar için güzel bir özellik. Artık iyi içerikler üreten hesaplar ücretli aboneler üzerinden daha fazla gelir elde edebilecek. Twitter’ın yüzde kaç oranda pay alacağı da kesinleşmemiş durumda. Ayrıca özel gruplar, ücret ödeyen aboneler için kullanıma sunulacak. Bu gruplar tahmin edildiği gibi ilgi alanlarına göre tavsiye edilecek. Super Follows adındaki yeni özellik merakla bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER