Teknozete

Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik çok iddialı geliyor

Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik çok iddialı geliyor
25 Şubat 2021 - 21:28 'de eklendi ve 268 kez görüntülendi.

Xiaomi Mi Band akıllı bileklik serisi hem uygun fiyatı hem de iyi özellikleri bakımından oldukça tercih ediliyor. Geçen yaz en son model olan Mi Band 5 tanıtılmış ve oldukça iyi satışlar yakalamıştı. Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik yakın bir tarihte tanıtılacak. Sızan bazı bilgilere göre akıllı bileklikte SMS özelliği, WhatsApp ve Telegram gibi popüler uygulamalar kullanılabilir. Böyle bir özelliğin gelmesi durumunda kullanıcılar akıllı bileklikleri üzerinden mesajları okuyup cevaplayabilecekler. Mi Fit uygulamasındaki metin mesajlarına cevap verebilme işlevinin fark edilmesi bu bilginin yayılmasına kaynak sağladı. Ayrıca önceki modellere göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip olması bekleniliyor.

Xiaomi Mi Band 6 özellikleri

Mesajlara hızlı yanıt verebilme özelliğinin dışında başka özelliklere de yer verilmesi bekleniliyor. Mi Band 5 önceki model olan Band 4’e göre daha büyük bir ekranla piyasaya çıkmıştı. Yeni modelin ekranı da Mi Band 5’e göre daha büyük olabilir.

Mi Band 6 akıllı bileklik için sızdırılan en dikkat çekici özellik, bileklikte yerleşik GPS kullanılacak olması. Cihazda SpO2 sensörü ve NFC özelliklerinin dışından Amazon’un sesli asistanı Alexa’ya yer verilmesi de bekleniyor. Ayrıca Mi Band 6 ile spor takibinin daha kapsamlı olacağı düşünülüyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER